Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Ionic White Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Wybielanie zębów u dentysty jest drogie. Technologia Ionic White™, korzystając z niebieskiego światła ledowego, wykorzystuje część technik używanych w najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie gabinetach dentystycznych. Technologia ledowa wzmacnia działanie wybielającego żelu bez szkody dla zdrowia, ponieważ wykorzystywane światło jest najbliższe naturalnemu.
Ionic White™ wykorzystuje działanie niebieskiej diody ledowej. Jej światło wykorzystuje fale elektromagnetyczne uzupełnione o inne fale. Światło ledowe jest zimne, przekazywane przez półprzewodzące diody nie emituje energii cieplnej. Dzięki zastosowaniu go, używanie Ionic White™ jest całkowicie bezpieczne. Ponieważ nie emituje gorąca, nie naraża w żaden sposób na szkody jamy ustnej ani organizmu w ogólności. Technologia Ionic White™ może być stosowana w wypadku wrażliwych zębów i dziąseł.
Jony nigdy wcześniej nie były używane do wybielania zębów. Po stworzeniu Ionic White™ produkt został opatentowany na rynku amerykańskim i na całym świecie, nie tylko dlatego, że wykorzystuje nową technologię, ale także, ponieważ jest wyjątkowo skuteczny i nie naraża zdrowia użytkowników. Technologia Ionic White™ jest łatwa w użyciu i zapewnia szybkie rezultaty - można ją stosować w komfortowych warunkach domowych.