Kody.pl

Jestem w Bajce kody rabatowe Czerwiec 2024

Ocena 4.62/5
Oddanych głosów: 21
Ostatnia aktualizacja: 2024-06-13
Kontakt:
[email protected]
tel. 661 579 121
Sprawdź inne kody rabatowe z kategorii Dla dzieci
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Oferty wygasłe:
Logo Jestemwbajce.pl

Kod rabatowy 15% na książki personalizowane w sklepie Jestem w Bajce

Książki personalizowane, które kształtują osobowość i rozwijają kompetencje językowe.

Logo Jestemwbajce.pl

Kod rabatowy 15% na personalizowaną Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej!

Logo Jestemwbajce.pl

Kod rabatowy na darmową dostawę w sklepie Jestem w Bajce

Dni darmowej dostawy w sklepie Jestem w Bajce! Promocja obowiązuje dla wszystkich zamówień, w celu skorzystania z promocji należy użyć kodu rabatowego.

Logo Jestemwbajce.pl

Kod rabatowy 15 zł na personalizowaną książkę "Tajemnica Wielkanocy"

Dla wszystkich, którzy szukają prezentu na "Zajączka" sklep Jestem w Bajce przygotował zniżkę na personalizowaną książkę okolicznościową "Tajemnica...

Dla wszystkich, którzy szukają prezentu na "Zajączka" sklep Jestem w Bajce przygotował zniżkę na personalizowaną książkę okolicznościową "Tajemnica Wielkanocy".

więcej 
Logo Jestemwbajce.pl

Kod rabatowy 10 zł na wszystkie książki personalizowane

Ocena 4.62/5
Oddanych głosów: 21

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach Jestem w Bajce

2021-02-13
Jestemwbajce to naprawdę bardzo ciekawa strona internetowa która oferuje coś niepowtarzalnego, coś o czym nigdy wcześniej nie słyszałam. Zacznę od tego że moje dziecko nie lubi czytać książek, szybko się nudzi i dekoncentruje, próbowałam wiele lektur, z obrazkami, bez, różne powieści, niestety nic nie przyciągnęło jego uwagi. Przez przypadek natrafiłam na ten sklep internetowy, na którym można zamówić spersonalizowaną książkę dla chłopczyka i dziewczynki, o rożnej tematyce. Znajdziemy tam historię o ratowaniu zwierząt, wróżkach itp… wybór jest spory, z pewnością uda wam się znaleźć coś ciekawego. Najfajniejsze jest jednak to, że wasze dziecko może być bohaterem takiej książki, przez co zainteresowanie powieścią znacznie wzrośnie! Ja zamówiłam dla mojej córki historię o wróżkach z nią w roli głównej. Moja córka nie mogła oderwać oczu od książki i sama próbowała wszystko czytać, była bardzo zaciekawiona. Ogólnie książka wyglądowo prezentuje się naprawdę super, jest duża, a wydruk jest na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o dostawę, to nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Moja paczka dotarła do mnie już po 4 dniach i była naprawdę super zabezpieczona. To był naprawdę dobry zakup, który jest warty polecenia dalej! :)
Dla dzieci Książki i audiobooki
Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Carrefour PL