Kody.pl

Jestem w Bajce kody rabatowe i promocje

Ocena 4.07/5
Oddanych głosów: 7
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-09
Kontakt:
[email protected]
tel. 661 579 121
Kupon Jestemwbajce.pl

Personalizowane bajki dla dzieci w atrakcyjnych cenach

Twoje dziecko bohaterem wymarzonej bajki! Sprawdź ofertę sklepu Jestem w Bajce! Przenieś swoją pociechę do niezwykłego świata wróżek, smoków, strażaków...

Twoje dziecko bohaterem wymarzonej bajki! Sprawdź ofertę sklepu Jestem w Bajce! Przenieś swoją pociechę do niezwykłego świata wróżek, smoków, strażaków i innych bajkowych postaci razem z Jestem w bajce. W naszych personalizowanych książeczkach imię dziecka jest imieniem głównego bohatera, a jego zdjęcie znajdzie się w ilustracjach na każdej stronie. Dzięki temu młody człowiek rozwija wyobraźnię, uczy się podejmować decyzje i doświadcza niesamowitych przygód.

więcej 
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Ocena 4.07/5
Oddanych głosów: 7

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach Jestem w Bajce

2021-02-13
Jestemwbajce to naprawdę bardzo ciekawa strona internetowa która oferuje coś niepowtarzalnego, coś o czym nigdy wcześniej nie słyszałam. Zacznę od tego że moje dziecko nie lubi czytać książek, szybko się nudzi i dekoncentruje, próbowałam wiele lektur, z obrazkami, bez, różne powieści, niestety nic nie przyciągnęło jego uwagi. Przez przypadek natrafiłam na ten sklep internetowy, na którym można zamówić spersonalizowaną książkę dla chłopczyka i dziewczynki, o rożnej tematyce. Znajdziemy tam historię o ratowaniu zwierząt, wróżkach itp… wybór jest spory, z pewnością uda wam się znaleźć coś ciekawego. Najfajniejsze jest jednak to, że wasze dziecko może być bohaterem takiej książki, przez co zainteresowanie powieścią znacznie wzrośnie! Ja zamówiłam dla mojej córki historię o wróżkach z nią w roli głównej. Moja córka nie mogła oderwać oczu od książki i sama próbowała wszystko czytać, była bardzo zaciekawiona. Ogólnie książka wyglądowo prezentuje się naprawdę super, jest duża, a wydruk jest na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o dostawę, to nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Moja paczka dotarła do mnie już po 4 dniach i była naprawdę super zabezpieczona. To był naprawdę dobry zakup, który jest warty polecenia dalej! :)

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!