Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Karta Trzynastka Grudzień 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Karta Trzynastka

Sprawdź najnowsze promocje Karta Trzynastka

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Karta Trzynastka jest to bardzo interesujący, innowacyjny produkt finansowy, wprowadzony na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Wyżej wymieniona karta to pożyczka w określonej wysokości w formie karty przedpłaconej, na której został ustanowiony możliwy do wykorzystania limit.
Na stronie internetowej kartatrzynastka.pl znajdują się podstawowe informacje i porady dotyczące karty - warunków jej uzyskania i spłaty, kosztów związanych z jej posiadaniem itp. oraz niezbędne w celu zawarcia umowy dokumenty. Za pomocą dostępnego tam prostego kalkulatora, po podaniu podstawowych parametrów takich jak wielkość planowanej pożyczki oraz okres jej spłaty, uzyskamy informacje o prognozowanych kosztach, związanych z uzyskaniem dostępu do dodatkowych środków pieniężnych. Przed podpisaniem umowy klienci mogą się z nimi zapoznać, są one dla nich uczciwie przedstawione. Nie występują poza nimi żadne inne tak zwane ,,ukryte koszty'' czy też dodatkowe opłaty.
Karta Trzynastka to warte rozważenia rozwiązanie dla osób pilnie potrzebujących dodatkowych środków finansowych na zrealizowanie swoich planów czy na nieprzewidziane wydatki.