Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Kolba Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon kolba.pl

Nowość - noże marki Kizer

Kupon kolba.pl

20% rabatu na wybrane modele latarek Fenix

Kupon kolba.pl

Ostrzałka elektryczna Work Sharp Combo 100 zł taniej

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1
Opinie o Kolba
2018-10-15
Ciekawy sklep "militarny". Szeroki asortyment i ceny nawet atrakcyjne.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Firma Kolba.pl powstała w 2004 roku. W swoim asortymencie posiada produkty największych światowych producentów broni bez zezwoleń i innych akcesoriów militarnych, myśliwskich oraz sprzętu służącego do samoobrony. Marka posiada swoje salony firmowe zlokalizowane w Polsce, magazyn oraz nowoczesny sklep internetowy.
Asortyment oferowany w sklepie internetowym Kolba.pl jest podzielony na wybrane kategorie oferowanych produktów takie jak: Strzelectwo, Latarki Fenix, Noże, Optyka i noktowizory, Turystyka i survival, Odzież i obuwie, Myślistwo, Alkomaty i obrona. Sklep jest ciekawy wizualnie oraz bardzo funkcjonalny.Praktyczna wyszukiwarka towarów jak i starannie opracowany podział kategorii głównych na zakładki szczegółowe pozwala klientowi trafić w odpowiednie miejsce i znaleźć wśród oferowanych militariów coś dla siebie. Dostępne towary w sklepie internetowym Kolba.pl klienci mogą sortować według rodzaju produktu, nazwy, a następnie wybierać je według preferowanej nazwy producenta, modelu lub ceny. Asortyment militarny prezentowany przez sklep internetowy Kolba.pl jest dokładnie opisany oraz zawiera dokładną ilustrację graficzną - prezentując ofertę handlową sklepu. Na stronie Kolba.pl codziennie pojawiają się bestsellery oraz towary najczęściej oglądane lub kupowane przez klientów. Na swojej stronie internetowej dla swoich klientów sklep oferuje różne promocje, okazje oraz bony na zakupy online. Posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta, usprawniające kontakt między sprzedawcą, a kupującym. Firma zapewnia swoich odbiorców o bezpieczeństwie transakcji, możliwości wymian i zwrotów towarów oraz szybkiej i terminowej wysyłce. Firma Kolba.pl dokłada również wszelkich, aby zapewnić najwyższe standardy jakości sprzedawanego asortymentu militarnego dla swoich odbiorców jak i pełną kontrolę w procesie przed i po sprzedażowym.
Sklep internetowy Kolba.pl jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Czynnie organizuje rożnego rodzaju akcje społeczne, zawody itp. Cieszy się dużym zaufaniem i zadowoleniem swoich klientów.