Kody rabatowe, kupony i promocje Kolba Czerwiec 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Oferty wygasłe:

Kolba
Kolba.pl promocje

Festiwal Latarek Fenix

Wszystkie modele 10% taniej.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 4 dni temu
Kolba
Kolba.pl promocje

W Czerwcu -20% na noktowizję

Promocja na wybrane modele.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 4 dni temu
Kolba
Kolba.pl promocje

Ostrzałka elektryczna już za 239 zł!

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 7 dni temu, skorzystano 1 raz
Kolba
Kolba.pl promocje

Nowa dostawa łuków w Kolba.pl

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 7 dni temu
Kolba
Kolba.pl promocje

Wiatrówka Hatsan już za 289 zł!

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 7 dni temu, skorzystano 2 razy
Kolba
Kolba.pl promocje

Łuki marki Barnett -20%

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 19 dni temu, skorzystano 1 raz
Kolba
Kolba.pl promocje

30% rabatu na wybrane modele Benchmade!

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 21 dni temu
Kolba
Kolba.pl promocje

Wyprawka dla myśliwego już od 459 zł!

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 21 dni temu
Kolba
Kolba.pl promocje

Środki na owady w świetnej cenie!

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 21 dni temu
Opinia o Kolba
Firma Kolba.pl powstała w 2004 roku. W swoim asortymencie posiada produkty największych światowych producentów broni bez zezwoleń i innych akcesoriów militarnych, myśliwskich oraz sprzętu służącego do samoobrony. Marka posiada swoje salony firmowe zlokalizowane w Polsce, magazyn oraz nowoczesny sklep internetowy.
Asortyment oferowany w sklepie internetowym Kolba.pl jest podzielony na wybrane kategorie oferowanych produktów takie jak: Strzelectwo, Latarki Fenix, Noże, Optyka i noktowizory, Turystyka i survival, Odzież i obuwie, Myślistwo, Alkomaty i obrona. Sklep jest ciekawy wizualnie oraz bardzo funkcjonalny.Praktyczna wyszukiwarka towarów jak i starannie opracowany podział kategorii głównych na zakładki szczegółowe pozwala klientowi trafić w odpowiednie miejsce i znaleźć wśród oferowanych militariów coś dla siebie. Dostępne towary w sklepie internetowym Kolba.pl klienci mogą sortować według rodzaju produktu, nazwy, a następnie wybierać je według preferowanej nazwy producenta, modelu lub ceny. Asortyment militarny prezentowany przez sklep internetowy Kolba.pl jest dokładnie opisany oraz zawiera dokładną ilustrację graficzną - prezentując ofertę handlową sklepu. Na stronie Kolba.pl codziennie pojawiają się bestsellery oraz towary najczęściej oglądane lub kupowane przez klientów. Na swojej stronie internetowej dla swoich klientów sklep oferuje różne promocje, okazje oraz bony na zakupy online. Posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta, usprawniające kontakt między sprzedawcą, a kupującym. Firma zapewnia swoich odbiorców o bezpieczeństwie transakcji, możliwości wymian i zwrotów towarów oraz szybkiej i terminowej wysyłce. Firma Kolba.pl dokłada również wszelkich, aby zapewnić najwyższe standardy jakości sprzedawanego asortymentu militarnego dla swoich odbiorców jak i pełną kontrolę w procesie przed i po sprzedażowym.
Sklep internetowy Kolba.pl jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Czynnie organizuje rożnego rodzaju akcje społeczne, zawody itp. Cieszy się dużym zaufaniem i zadowoleniem swoich klientów.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 1
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach