Kody.pl

Black Friday Link4 Listopad 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon link4.pl

Promocja Kasa Wraca

Zyskaj nawet 560 zł na OC + AC.
Kupon Link4.pl

Bezpieczna jazda się opłaca, bo w LINK4 kasa wraca!

Kupując polisę w LINK4 możesz dostać licencję NaviExpert i wziąć udział w promocji Kasa Wraca.
Kod rabatowy Link4.pl

Kod rabatowy 15% na ubezpieczenie w LINK4

Promocyjna oferta dotyczy ubezpieczenia samochodu, mieszkania i podróży.
Kod rabatowy Link4.pl

Kod rabatowy 15% na ubezpieczenie w LINK4

Promocyjna oferta dotyczy ubezpieczenia samochodu, mieszkania i podróży.
Kod rabatowy Link4.pl

Kod rabatowy 15% na ubezpieczenie w LINK4

Promocyjna oferta dotyczy ubezpieczenia samochodu, mieszkania i podróży.
Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.3/5
Oddanych głosów: 72
Opinie o Link4
2018-11-20
jezdze autem bez szkod i z roku na rok mam tansze ubezpieczenie :)
2018-10-18
Już 3 rok mam pakiet OC i AC w Linku. Zawsze wychodzi najtaniej na rynku.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Marka Link4 swoją działalność opiera w branży ubezpieczeń. Firma powstała w 2003 roku i jest pierwszą firmą ubezpieczeniową oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon i internet. Swoje usługi świadczy zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Oprócz standardowego ubezpieczenia samochodu, oferta Link4 została poszerzona o ubezpieczenia mieszkania czy podróży.
Usługi oferowane w sklepie internetowym Link4.pl są podzielone ze względu na rodzaj klienta na dwie kategorie główne: indywidualni, biznes. Dodatkowo na stronie sklepu funkcjonuje profesjonalnie rozbudowany system zakładek szczegółowych takich jak: auto, dom, podróż. Pozwala to klienta skierować szybko w odpowiednie miejsce i spełnić jego oczekiwania. Usługi znajdujące się na stronie internetowej są starannie prezentowane pod względem informacyjnym. Możemy dowiedzieć się na temat szczegółów oferty i skorzystać z praktycznego kalkulatora online. Firma Link4.pl na stronie internetowej oferuje dla swoich klientów liczne promocje i bonusy na zakupy online. Przed wyborem żądanej usługi możemy skontaktować się z profesjonalnym działem obsługi klienta, składającym się z licencjonowanych pracowników z branży ubezpieczeń, którzy doradzą najbardziej odpowiednie usługi dla swoich odbiorców. Dodatkowo firma Link4 daje gwarancje pełnej kontroli i obsługi w procesie przed i posprzedażowym. Na stronie internetowej Link4.pl w specjalnej zakładce możemy zgłosić szkodę. Klienci są w niej krok po kroku informowani o postępowaniu w procesie likwidacji wszelkich uszkodzeń. Pomocne są także zamieszczone na stronie porady ekspertów, dotyczące codziennych czynności związanych z samochodem, troszczeniem się o bezpieczeństwo domu jak i swoje i bliskich w trakcie podróży.
Firma Link4, która jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń cieszy się dobrymi opiniami wśród swoich odbiorców zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.