Kody.pl

MatrixMedia kody rabatowe i promocje

Ocena 4/5
Oddanych głosów: 20
Ostatnia aktualizacja: 2022-09-21
Kontakt:
[email protected]
tel. 61 642 77 42
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Ocena 4/5
Oddanych głosów: 20

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach MatrixMedia

2021-02-03
Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim ten sklep internetowy na którym znajdziemy bardzo dużo dobrego sprzętu RTV i AGD. Obiecałam mojemu synowi że zakupie mu nowy laptop który sprawdzi się do gier. Na tej stronie internetowej wybór jest naprawdę bardzo dużo dlatego ciężko było zdecydować się na jednego laptopa. W końcu udało mi się znaleźć jeden fajny model na który się zdecydowałem. Jeśli chodzi o dostawę to nigdy nie miałem problemów, a zamawiałem z tej strony wiele razy. Również i tym razem wszystko poszło sprawnie i szybko. Moja Paczka przyszła do mnie cała i Zdrowa. Była dobrze zabezpieczona. Syn jest bardzo zadowolony z laptopa, wszystko spełni jego oczekiwania. To był naprawdę udany zakup
2020-12-27
Super ceny, szyba dostawa i bardzo profesjonalny kontakt z klientem. Polecam matrix media.
2020-11-23
Kupiłem tutaj telewizor w fajnej cenie. Sprzęt doszedł do mnie w całości, został bardzo profesjonalnie zapakowany. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam.
2020-10-07
Świetny sprzęt RTV i AGD w bardzo konkurencyjnych cenach. Zakupiłem tutaj telewizor z funkcją smart marki Sony i jestem z niego bardzo zadowolony, jakość obrazu jest świetna a sam telewizor bardzo elegancko się prezentuje. Miałem obawy co do tego, czy tak delikatny produkt dojdzie do mnie w całości, jednak postanowiłem zaufać sklepowi i w ogóle tego nie żałuje. Nie dość, że moje zamówienie zostało błyskawicznie wysłane, to do tego telewizor został odpowiednio i profesjonalnie zabezpieczony przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Nie mam żadnych zarzutów, dlatego szczerze wszystkim polecam właśnie te stronę.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!