Kody rabatowe, kupony i promocje Mbank Czerwiec 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Opinia o Mbank
Bank internetowy mBank należy do Grupy BRE Bank – jednej z największych instytucji finansowej w Polsce oraz Europie Środkowej. Nazwa mBank w zamierzeniu swoich założycieli ma kojarzyć się z innowacyjnością bankowości elektronicznej - skierowaną zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.
Usługi finansowe na stronie mBank.pl są podzielone według następujących kategorii głównych według rodzaju odbiorców: oferta indywidualna, oferta premium, private banking, firmy, MSP i korporacje. Następnie powyższe działy podzielone są na szczegółowe zakładki prezentujące świadczone przez mBank usługi. Wśród bardzo szerokiej oferty usług można założyć konto w mBanku lub skorzystać z oferty kredytowej – kredyty hipoteczne, samochodowe, gotówkowe i odnawialne. W kolejnej zakładce „Inwestycje” klienci mogą skorzystać z porad inwestycyjnych i swoje oszczędności przeznaczyć na przykład na emeryturę, zakupić jednostki funduszy inwestycyjnych oraz akcje. Dla osób pragnących zapewnić bezpieczeństwo sobie i osób bliskich mBank poleca wszelkiego rodzaju ubezpieczenia: mieszkania, samochodu, medyczne, podróżne, do kredytów oraz na życie. Dodatkowo dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw mBank przedstawia różnego rodzaju programy partnerskie oraz propozycje współpracy. Na stronie internetowej mBank na bieżąco pojawiają się informacje branżowe oraz atrakcyjne promocje i bonusy na zakupy usług prezentowanych przez korporację. Ofertę mBanku uzupełniają również leasing, faktoring, pełna oferta maklerska, usługi telefoniczne i wiele różnych promocji dotyczących różnych dziedzin naszego życia. mBank posiada profesjonalnie rozbudowany system obsługi klientów mLinia, zatrudniając najlepszych specjalistów w branży, którzy sprawnie udzielają pomocy i porad dla swoich klientów – zarówno przy wyborze usług jak i podczas pojawienia się problemów (zagubienie karty kredytowej, zgłoszenie szkody drogowej itp).
Celem mBanku jest stałe poszerzanie oferowanych usług, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w bankowości internetowej oraz zapewnienie najwyższego poziomu obsługi swoich klientów. mBank cieszy się bardzo dobrymi opiniami swoich klientów. Grupa BRE Bank jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Wspiera wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, społeczne oraz przyczynia się znacząco do rozwoju gospodarki i przedsiębiorczości w Polsce.
Więcej..
Ocena 4.1 / 5
Oddanych głosów: 150
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach