Kody.pl

Kody rabatowe i promocje MBR Cosmetics Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy mbrcosmetics.pl

Kod rabatowy 100 zł na zakupy w MBR

Obowiązuje przy zamówieniu za minimum 200 zł.

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1
Opinie o MBR Cosmetics
2019-01-15
Stosuję już kosmetyki Medical Beauty Research od kilkunastu tygodni. Niedawno kupiłam ich nową linię. Sprawdzają się znakomicie.
2018-12-06
Lubię kosmetyki marki MBR. Wprawdzie nie są zbyt tanie ale za to bardzo skuteczne w działaniu. A to się dla mnie najbardziej liczy
2018-11-17
Kosmetyki marki MBR bardzo mi odpowiadają. Skóra staje się po nich odpowiednio nawilżona i elastyczna. Polecam

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Sklep internetowy Mbrcosmetics.pl prowadzi dystrybucję kosmetyków marki MBR, przystosowanych do pielęgnacji ciała, twarzy, dłoni, stóp, włosów i perfum, przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn.
Medical Beauty Research (MBR) jest niemiecką marką kosmetyczną, powstałą w 2000 roku. Pracujący dla niej naukowcy i specjaliści z obszaru dermatologii i medycyny estetycznej dzięki dostępowi do najnowszych odkryć w dziedzinie badań nad skórą oraz do najbardziej innowacyjnych technologii, programów i symulacji komputerowych, prowadzą zakrojone na szeroką skalę badania, których końcowym efektem jest powstawanie najwyższej jakości, bezpiecznych a zarazem bardzo skutecznych w działaniu kosmetyków. Ta wysoka skuteczność działania wynika z tego, że produkty marki MBR zawierają w swym składzie wysokie stężenie substancji biologicznie aktywnych. Receptury produktów są na bieżąco uaktualniane i ulepszane, aby ich efektywność była możliwie jak najwyższa.