Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Mikrorata Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Mikrorata jest firmą, zajmującą się udzielaniem swoim klientom pożyczek gotówkowych na dowolnie obrany przez nich cel. Wszystko odbywa się w przejrzysty dla klientów sposób, przy zachowaniu tylko niezbędnego minimum formalności. Koszty związane z zaciągniętym zobowiązaniem są dla klienta przedstawiane w czytelny i przejrzysty sposób. Cała procedura uzyskania pożyczki odbywa się przez internet bez konieczności wychodzenia z domu. Po akceptacji wniosku o pożyczkę dodatkowe środki finansowe natychmiastowo wędrują na konto przyszłego kredytobiorcy. Pożyczka jest elastycznie dopasowywana do potrzeb każdego klienta, który określa jej wysokość i termin spłaty, aby nie pojawiały się trudności z jej uregulowaniem.
Na stronie online kredytodawcy mikrorata.pl znajdują się podstawowe informacje o warunkach otrzymania pożyczki. W przypadku dodatkowych pytań pomocą i wsparciem służą profesjonalni doradcy.
Mikrorata to odpowiednie miejsce dla osób, potrzebujących dodatkowych środków finansowych na nieoczekiwane wydatki lub chcących dzięki pozyskanym funduszom zrealizować swoje cele i marzenia.