Kody rabatowe, kupony i promocje Netia Czerwiec 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Oferty wygasłe:

Netia
Netia.pl promocje

TV + Internet niezmiennie 49,90 zł/miesięcznie!

Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 79 dni temu, skorzystano 5 razy
Netia
Netia.pl promocje

Świąteczny pakiet w Netia!

Internet na cały rok za 0 zł w pakiecie z TV.
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 200 dni temu
Netia
Netia.pl promocje

Internetobranie w Netii już od 19,95 zł/mies.

Internetobranie w Netii już od 19, 95 zł/mies.! Sprawdź!
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 230 dni temu
Netia
Netia.pl promocje

Nowa linia Mikołaj!

Internet za darmo przez rok. Telewizja 45 zł miesięcznie. Załatwione!
Oferta wygasła
Oferta zakończyła się 526 dni temu
Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Opinia o Netia
Firma Netia powstała w 1990 roku. Swoją działalność opiera na świadczonych usługach telekomunikacyjnych oraz internetowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych - w kraju i zagranicą.
Usługi świadczone przez firmę Netia są podzielone na następujące grupy: telewizja, internet, telefon oraz e-sklep. Wśród prezentowanych usług mamy do wyboru szybki i nowoczesny internet, telewizję osobistą w pakiecie oraz interesujące opcje telekomunikacyjne. Natomiast na stronie sklepu internetowego Netia.pl sprzedawany asortyment produktów jest podzielony według następujących kategorii: e-prasa, muzyka, kursy, audiobooki, ebooki, aplikacje. W specjalnym eMarkecie Netii znajdziemy także oprogramowanie oraz akcesoria komputerowe, drukarki, pamięci zewnętrzne, artykuły fotograficzne, konsole, gry komputerowe, telefony telewizory oraz wiele innych produktów. Praktyczna wyszukiwarka oraz profesjonalnie rozbudowany system zakładek szczegółowych ułatwiają skierowanie klienta we właściwe miejsce oraz dokonanie wyboru. Dodatkowo przedstawiony asortyment można sortować według nazwy, rodzaju produktu, producenta, ceny i innych potrzebnych opcji. Oferowane towary są dokładnie opisane oraz zawierają precyzyjną ilustrację graficzną. Tak więc klient jest dobrze zapoznany z ofertą handlową znajdującą się na stronie sklepu Netia.pl. Użytkownicy mają możliwość przeczytania recenzji na temat sprzedawanych produktów od innych osób oraz wyrażenie własnej opinii. Na stronie Netia.pl na bieżąco są prezentowane nowości, bestsellery, towary i usługi polecane przez specjalistów z branży. Firma Netia.pl posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta. Zapewnia nas o pełnej kontroli w procesie przed jak i posprzedażowym. Gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług jak i produktów, sprawną wysyłkę, możliwość zwrotu lub wymiany towaru w razie reklamacji.
Firma Netia dokłada wszelkich starań, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów. Czynnie uczestniczy w różnych akcjach społecznych, charytatywnych oraz przyczynia się do rozwoju gospodarki. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Cieszy się dobrymi opiniami i uznaniem swoich odbiorców.
Więcej..
Ocena 4.4 / 5
Oddanych głosów: 109
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach