Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Netia Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon netia.pl

Teraz superszybki internet stacjonarny już od 39 zł/mies.

Kupon netia.pl

Płać tylko za to, co chcesz zobaczyć!

Telewizja Elastyczna + Światłowód do 900Mb/s. A przez 6m-cy nie płać nawet za to!
Kupon netia.pl

Black Week: Internet Światłowodowy od 40 zł/mies.

Kupon netia.pl

Teraz superszybki internet stacjonarny z umową tylko na 9 miesięcy!

Już od 39,90 zł miesięcznie.
Kupon netia.pl

Najlepsza rozrywka od Netii

Szeroki wybór pakietów TV oraz internet stacjonarny do 900 mb/s.
Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.4/5
Oddanych głosów: 109
Opinie o Netia
2018-11-07
Posiadam od niedawna internet i telewizję w Netii. Internet jest dobrej jakości, zarówno download jak i upload są wysokiej, szybki transfer danych na czym mi zależało. Polecam Netie

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Firma Netia powstała w 1990 roku. Swoją działalność opiera na świadczonych usługach telekomunikacyjnych oraz internetowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych - w kraju i zagranicą.
Usługi świadczone przez firmę Netia są podzielone na następujące grupy: telewizja, internet, telefon oraz e-sklep. Wśród prezentowanych usług mamy do wyboru szybki i nowoczesny internet, telewizję osobistą w pakiecie oraz interesujące opcje telekomunikacyjne. Natomiast na stronie sklepu internetowego Netia.pl sprzedawany asortyment produktów jest podzielony według następujących kategorii: e-prasa, muzyka, kursy, audiobooki, ebooki, aplikacje. W specjalnym eMarkecie Netii znajdziemy także oprogramowanie oraz akcesoria komputerowe, drukarki, pamięci zewnętrzne, artykuły fotograficzne, konsole, gry komputerowe, telefony telewizory oraz wiele innych produktów. Praktyczna wyszukiwarka oraz profesjonalnie rozbudowany system zakładek szczegółowych ułatwiają skierowanie klienta we właściwe miejsce oraz dokonanie wyboru. Dodatkowo przedstawiony asortyment można sortować według nazwy, rodzaju produktu, producenta, ceny i innych potrzebnych opcji. Oferowane towary są dokładnie opisane oraz zawierają precyzyjną ilustrację graficzną. Tak więc klient jest dobrze zapoznany z ofertą handlową znajdującą się na stronie sklepu Netia.pl. Użytkownicy mają możliwość przeczytania recenzji na temat sprzedawanych produktów od innych osób oraz wyrażenie własnej opinii. Na stronie Netia.pl na bieżąco są prezentowane nowości, bestsellery, towary i usługi polecane przez specjalistów z branży. Firma Netia.pl posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta. Zapewnia nas o pełnej kontroli w procesie przed jak i posprzedażowym. Gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług jak i produktów, sprawną wysyłkę, możliwość zwrotu lub wymiany towaru w razie reklamacji.
Firma Netia dokłada wszelkich starań, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów. Czynnie uczestniczy w różnych akcjach społecznych, charytatywnych oraz przyczynia się do rozwoju gospodarki. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Cieszy się dobrymi opiniami i uznaniem swoich odbiorców.