Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Netia Październik 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Netia

Sprawdź najnowsze promocje Netia

Kupon Netia.pl

TV + Internet za 49 zł przez cały okres umowy!

Sprawdź najnowszą ofertę Netii
Kupon netia.pl

TV + Internet niezmiennie 49,90 zł/miesięcznie!

Kupon Netia.pl

Świąteczny pakiet w Netia!

Internet na cały rok za 0 zł w pakiecie z TV.
Kupon Netia.pl

Internetobranie w Netii już od 19,95 zł/mies.

Internetobranie w Netii już od 19, 95 zł/mies.! Sprawdź!
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.4/5
Oddanych głosów: 109

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Firma Netia powstała w 1990 roku. Swoją działalność opiera na świadczonych usługach telekomunikacyjnych oraz internetowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych - w kraju i zagranicą.
Usługi świadczone przez firmę Netia są podzielone na następujące grupy: telewizja, internet, telefon oraz e-sklep. Wśród prezentowanych usług mamy do wyboru szybki i nowoczesny internet, telewizję osobistą w pakiecie oraz interesujące opcje telekomunikacyjne. Natomiast na stronie sklepu internetowego Netia.pl sprzedawany asortyment produktów jest podzielony według następujących kategorii: e-prasa, muzyka, kursy, audiobooki, ebooki, aplikacje. W specjalnym eMarkecie Netii znajdziemy także oprogramowanie oraz akcesoria komputerowe, drukarki, pamięci zewnętrzne, artykuły fotograficzne, konsole, gry komputerowe, telefony telewizory oraz wiele innych produktów. Praktyczna wyszukiwarka oraz profesjonalnie rozbudowany system zakładek szczegółowych ułatwiają skierowanie klienta we właściwe miejsce oraz dokonanie wyboru. Dodatkowo przedstawiony asortyment można sortować według nazwy, rodzaju produktu, producenta, ceny i innych potrzebnych opcji. Oferowane towary są dokładnie opisane oraz zawierają precyzyjną ilustrację graficzną. Tak więc klient jest dobrze zapoznany z ofertą handlową znajdującą się na stronie sklepu Netia.pl. Użytkownicy mają możliwość przeczytania recenzji na temat sprzedawanych produktów od innych osób oraz wyrażenie własnej opinii. Na stronie Netia.pl na bieżąco są prezentowane nowości, bestsellery, towary i usługi polecane przez specjalistów z branży. Firma Netia.pl posiada sprawnie funkcjonujące biuro obsługi klienta. Zapewnia nas o pełnej kontroli w procesie przed jak i posprzedażowym. Gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług jak i produktów, sprawną wysyłkę, możliwość zwrotu lub wymiany towaru w razie reklamacji.
Firma Netia dokłada wszelkich starań, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów. Czynnie uczestniczy w różnych akcjach społecznych, charytatywnych oraz przyczynia się do rozwoju gospodarki. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Cieszy się dobrymi opiniami i uznaniem swoich odbiorców.