Kody.pl

Petrostar kody rabatowe i promocje

Ocena 4.44/5
Oddanych głosów: 30
Ostatnia aktualizacja: 2022-05-13
Kontakt:
[email protected]
tel. 22 468 88 66
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Petrostar.pl

Kod rabatowy do 4% na zakupy w Petrostar.pl

Kod obejmuje cały asortyment z wyjątkiem marek premium (tj.Millers Oils,Xado, Forte, Xenum, Soft99, ADBL, Klingon, Mihel, Wolver oraz Q8), filtrów, kosmetyków....

Kod obejmuje cały asortyment z wyjątkiem marek premium (tj.Millers Oils,Xado, Forte, Xenum, Soft99, ADBL, Klingon, Mihel, Wolver oraz Q8), filtrów, kosmetyków. Akumulatory Yuasa, Banner, Varta, Centra oraz Bosch są wyłączone z promocji, reszta akumulatorów objęta jest 2% zniżką. 2% zniżki jest również na większe opakowania, czyli 10 i 20l, na opakowania powyżej 20l rabat nie przysługuje.Dział lakiernictwa objęty jest 4% zniżką.

więcej 
Kupon Petrostar.pl

Strefa wyjątkowych okazji w sklepie Petrostar!

Skorzystaj z promocji cenowych na wybrane produkty wystawione w zakładce: Strefa wyjątkowych okazji. Czas promocji ograniczony czasowo. Promocja nie łączy się...

Skorzystaj z promocji cenowych na wybrane produkty wystawione w zakładce: Strefa wyjątkowych okazji. Czas promocji ograniczony czasowo. Promocja nie łączy się z bonami rabatowymi, a produkty ze strefy nie wliczają się do sumy produktów dla wysyłki gratis powyżej 500 zł. Ilość produktów w obniżonej cenie została ograniczona do 2 sztuk. Cena za 3 i każdą kolejną sztukę nie jest objęta rabatem.

więcej 
Kupon Petrostar.pl

Olej 5W30 4L wraz z wymianą w serwisie partnerskim w atrakcyjnej cenie

Szczegóły w regulaminie promocji

Kupon Petrostar.pl

Wielosztuki! Wysokie rabaty przy zakupie dwóch sztuk tego samego produktu

Skorzystaj z promocji wielosztuk na wybrane towary. Kup dwa takie same produkty i zapłać mniej. Promocja ograniczona czasowo oraz ilościowo.

Kupon Petrostar.pl

Oleje i chemia motoryzacyjna w atrakcyjnych cenach

Ocena 4.44/5
Oddanych głosów: 30

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach Petrostar

2021-02-16
Serdecznie polecam wszystkim sklep internetowy petrostar.pl. Kupuje tutaj oleje i chemie motoryzacyjną w najlepszych cenach. Dostawa za każdym razem odbywa sie szybko i sprawnie, nie mam co do niej najmniejszych zastrzeżeń. Do tego asortyment jest bardzo szeroki, każdy z pewnością znajdzie to czego szuka.

Motoryzacja
Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!