Kody.pl

Black Friday Poczta Kwiatowa Listopad 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy PocztaKwiatowa.pl

Kod rabatowy 10% na wysyłkę kwiatów lub prezentów

Kupon nie łączy się z innymi promocjami.
Kod rabatowy PocztaKwiatowa.pl

Kod rabatowy 15% na wysyłkę flowerboxów

Kupon nie łączy się z innymi promocjami.
Kupon PocztaKwiatowa.pl

Nie możesz być na ślubie? Wyślij kwiaty Młodej Parze!

Kupon PocztaKwiatowa.pl

Pyszny bukiet witamin dla najbliższych

Doładuj oferty wygasłe
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.04/5
Oddanych głosów: 42
Opinie o Poczta Kwiatowa
2018-10-26
sprawna wysylka, terminowa a kwiaty robia wrazenie!

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Pocztakwiatowa.pl jest kwiaciarnia internetową, w której zamówić możemy bardzo ładnie i gustownie wykonane bukiety kwiatów o różnorodnej stylistyce i inne artykuły, przeznaczone na różne uroczystości.
Na bardzo estetycznie wykonanej stronie online sklepu podzielono proponowane przez kwiaciarnię kwiaty na poszczególne okazje: imieniny i urodziny, miłość, gratulacje, ślub, dla niego, bez okazji, pogrzeb, jak również ze względu na rodzaj produktu: róże, rośliny doniczkowe, bukiety w pudełku itp.. Wszystkie skomponowane przez kwiaciarnię bukiety odznaczają się świeżością, oryginalnością i starannością ich wykonania oraz bardzo gustowną stylistyką dobraną do odpowiedniej okoliczności. Istnieje również możliwość stworzenia online własnego bukietu według podanych przy składaniu zamówienia swoich preferencji. Często nieodłącznym elementem przy wręczaniu kwiatów są upominki i o tym pocztakwiatowa.pl również nie zapomniała. Możemy tutaj zamówić między innymi: kosze upominkowe, markowe alkohole, biżuterię, pluszaki, zabawki, słodycze, torty itd..
Sklep dokłada maksimum starań w celu spełnienia oczekiwań swoich klientów, co znajduje odzwierciedlenie w przyznanym przez konsumentów odznaczeniu lidera jakości.