Kody.pl

Punkt Soczewek kody rabatowe i promocje

Ocena 5/5
Oddanych głosów: 12
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-19
Kontakt:
[email protected]
tel. 790 390 959
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Punktsoczewek.pl

Kod rabatowy 5% + prezent do zamówienia powyżej 200 zł w Punkt Soczewek

Kod rabatowy Punktsoczewek.pl

Kod rabatowy 10% na soczewki kolorowe w Punkt Soczewek

Kod rabatowy Punktsoczewek.pl

Kod rabatowy 15% na soczewki marki Look Care

Kod rabatowy Punktsoczewek.pl

Kod rabatowy 10 zł na soczewki Bausch+Lomb Ultra (6 szt.)

Kod rabatowy Punktsoczewek.pl

Kod rabatowy 5% soczewki marki Live

Ocena 5/5
Oddanych głosów: 12

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach Punkt Soczewek

2021-02-11
Odkąd dowiedziałam się o sklepie internetowym punktsoczewek.pl to swoje szkła kontaktowe oraz płyn do nich zamawiam już tylko i wyłącznie tutaj. Wcześniej kupując stacjonarnie wydawałam o wiele więcej pieniędzy na ten sam produkt. Szczerze polecam.
2021-01-04
W sklepie internetowym punktsoczewek.pl kupuje moje ulubione soczewki w najlepszej cenie i z ekspresową dostawą. Zamawiam regularnie i zawsze jestem w stu procentach zadowolony z zakupu. Szczerze polecam.
2020-11-28
Koszta comiesięcznych zakupów moich soczewek zaczęły zbytnio obciążać mój budżet, a powrót do okularów nie wchodził w grę, dlatego musiałam znaleźć inne rozwiązanie. Z pomocą przyszedł mi punktsoczewek.pl, na którym znalazłam tańsze zamienniki moich soczewek. Teraz wydaje na soczewki dużo mniej, a ich jakość jest jeszcze lepsza niż była. Polecam serdecznie.
2020-10-18
Noszę soczewki już od dłuższego czasu, jednak koszt ich zakupu zaczął zbyt przeciążyć mój budżet dlatego postanowiłem poszukać tańszych odpowiedników moich soczewek. Znalazłam właśnie ten strony internetową, której profesjonalna obsługa pomogła mi znaleźć zamiennik w świetnej cenie. Zamówienie zostało bardzo szybko wysłane, a soczewki są naprawdę wygodne, nie podrażniają oka i nie czuję praktycznie żadnych różnic między nimi a oryginałami. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, szczerze polecam ten sklep.
2020-09-08
Nosiłam okulary już od pierwszej klasy szkoły podstawowej i wcześniej nie wyobrażałam sobie zmienić oprawki na soczewki. Namówiła mnie jednak do tego moja młodsza siostra, która po wykryciu wady wzroku od razu zaczęła od soczewek. Po długim zastanowieniu się zdecydowałam zakupić zestaw soczewek jednodniowych na miesiąc, wraz z opakowaniem i płynem. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona, jedyny problem to dla mnie wciąż nakładanie ich, jednak jestem pewna że to kwestia wprawy. Komfort użytkowania wynagradza jednak ten trud, mogę teraz nosić okulary przeciwsłoneczne jak i oglądać telewizje leżąc na boku. Soczewki wychodzą na tej stronie bardzo korzystnie cenowo, a realizacja zamówienia to jedyny jeden dzień. Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam.

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!