Kody.pl

Kody rabatowe i promocje PZU Grudzień 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon PZU.pl

Sprawdź ofertę OC od PZU

Kupon PZU.pl

Sprawdź najnowsze promocje PZU

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.02/5
Oddanych głosów: 45

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (PZU S.A.) jest najbardziej znanym w Polsce przedsiębiorstwem ubezpieczeniowym. W swojej bardzo bogatej i elastycznej ofercie PZU oferuje swoim klientom różnego rodzaju produktu ubezpieczeniowe, dotyczące miedzy innymi: ubezpieczenia domu i majątku, samochodu, zdrowia, życia, jak również programy systematycznego inwestowania, związane z efektywnym pomnażaniem własnych oszczędności, czy odkładaniem dodatkowych środków finansowych na przyszłą emeryturę.
Na stronie internetowej pzu.pl mamy możliwość zapoznania się z przygotowanymi przez PZU produktami finansowo - ubezpieczeniowymi. Możemy je zakupić tam w formie online, jak również dokonać na przykład zgłoszenia szkody, czy roszczenia, odszukać oddziały PZU na terenie Polski, zamówić kontakt z agentem itd..
Na stronie ubezpieczyciela na bieżąco są publikowane aktualności i publikacje dotyczące tej grupy ubezpieczeniowej. Aby skorzystać z pomocy i uzyskać poradę możemy skontaktować się z konsultantem infolinii, czynnej całą dobę, siedem dni w tygodniu.
PZU to marka, która kojarzy się milionom klientów przede wszystkim z bardzo atrakcyjną i szeroką ofertą ubezpieczeniowo-finansową, fachową obsługą, solidnością, rzetelnością i bezpieczeństwem.