Kody rabatowe, kupony i promocje SkyPark24 Kwiecień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Opinia o SkyPark24
Skypark24 jest platformą internetową, oferującą swoim klientom szeroki wybór usług parkingowych w sąsiedztwie portów lotniczych w atrakcyjnych cenach. Dodatkową usługą oferowaną przez Skypark24 jest możliwość wynajmu samochodu.
Za pośrednictwem firmy możesz więc łatwo dokonać rezerwacji bezpiecznego miejsca parkingowego dla swojego pojazdu. Po przyjeździe na parking, mieszczący się w sąsiedztwie wybranego lotniska, bezpłatny bus zabierze Ciebie stamtąd na terminal. Z kolei po przylocie, po uprzednim kontakcie z kierowcą busa, przyjedzie on po Ciebie bezpośrednio pod sam terminal.
Skypark24 rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii i w związku z dynamicznym rozwojem branży lotniczej postanowiła rozszerzyć swoją działalność na inne kraje, w tym Polskę. W naszym kraju z usług firmy można więc skorzystać przy dokonywaniu za jej pośrednictwem rezerwacji miejsc parkingowych, mieszczących się przy lotniskach w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie Okęcie i Warszawie Modlin.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 2
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach