Kody.pl

Kody rabatowe i promocje SkyPark24 Grudzień 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon skypark24.pl

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na drugą rezerwację

Dodatkowo co tydzień rozdajemy 5 rezerwacji gratis.
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 2

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Skypark24 jest platformą internetową, oferującą swoim klientom szeroki wybór usług parkingowych w sąsiedztwie portów lotniczych w atrakcyjnych cenach. Dodatkową usługą oferowaną przez Skypark24 jest możliwość wynajmu samochodu.
Za pośrednictwem firmy możesz więc łatwo dokonać rezerwacji bezpiecznego miejsca parkingowego dla swojego pojazdu. Po przyjeździe na parking, mieszczący się w sąsiedztwie wybranego lotniska, bezpłatny bus zabierze Ciebie stamtąd na terminal. Z kolei po przylocie, po uprzednim kontakcie z kierowcą busa, przyjedzie on po Ciebie bezpośrednio pod sam terminal.
Skypark24 rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii i w związku z dynamicznym rozwojem branży lotniczej postanowiła rozszerzyć swoją działalność na inne kraje, w tym Polskę. W naszym kraju z usług firmy można więc skorzystać przy dokonywaniu za jej pośrednictwem rezerwacji miejsc parkingowych, mieszczących się przy lotniskach w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie Okęcie i Warszawie Modlin.