Kody.pl

Kody rabatowe i promocje SlippersFamily Październik 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Slippersfamily.com

Kod rabatowy 20 zł na zakupy w Slippers Family

Dotyczy transakcji powyźej 100 zł na pierwsze zakupy.
Kupon Slippersfamily.com

Z okazji Black Friday nawet do -70%

Promocja dotyczy wybranych modeli.
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 2

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Slippers Family jest polskim producentem obuwia przeznaczonego dla dzieci. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo i wygoda podczas ich użytkowania, bardzo ciekawa stylistyka i trafnie dobrana kolorystyka, co sprawia, że szybko trafiają one w gusta i upodobania ich najmłodszych użytkowników.
W szerokiej ofercie sprzedawcy znajdują się między innymi różnego rodzaju kapcie i obuwie przeznaczone dla dziewczynek i chłopców, skarpety, rajstopy, worki, wkładki i wiele innych przydatnych akcesoriów obuwniczych.
Oferowane przez sklep obuwie zostało podzielone także na poszczególne grupy ze względu na typ i przeznaczenie. Obuwie wyprodukowane przez Slippers Family zostało wcześniej starannie opracowane przy współpracy z lekarzami i specjalistami z dziedziny ortopedii i pielęgnacji stóp. Potwierdzeniem prozdrowotnych właściwości obuwia są liczne uzyskane certyfikaty. Jest ono tworzone tylko z wysokiej jakości naturalnych materiałów.
Klienci doceniają w sklepie internetowym Slippers Family przede wszystkim szeroki wybór obuwia, zarówno do codziennego użytku jak i specjalistycznego, wysoką jakość w stosunku do proponowanej ceny, miłą i fachową obsługę, szybką realizację złożonych zamówień oraz możliwość wymiany na inny model bądź rozmiar.