Kody.pl

Kody rabatowe i promocje SnowTrex Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kod rabatowy Snowtrex.pl

Kod rabatowy 200 zł na wyjazd na narty ze SnowTrex!

Kod może być wykorzystany przy rezerwacji w SnowTrex o łącznej wartości minimum 1750 zł. Kod należy wpisać w 5 kroku procesu rezerwacji. Kod ważny na jedną...
Kod może być wykorzystany przy rezerwacji w SnowTrex o łącznej wartości minimum 1750 zł. Kod należy wpisać w 5 kroku procesu rezerwacji. Kod ważny na jedną rezerwację.
więcej 
Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 1

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Snow Trex jest firmą turystyczną, specjalizującą się w organizowaniu dla swoich klientów wyjazdów zimowych. W swojej propozycji posiada tylko sprawdzone miejscowości i obiekty w najkorzystniejszych cenach, które co roku zapraszają do siebie fanów białego szaleństwa. Tutaj za pomocą dostępnej na stronie online snowtrex.pl specjalnej wyszukiwarki w prosty i szybki sposób możesz zorganizować swój urlop zimowy. Wystarczy określić w niej cel podróży, ilość osób, prognozowany czas podróży i jej długość. Nasze poszukiwania możemy również dodatkowo oprzeć o charakterystykę optymalnego terenu narciarskiego, podając istotne dla nas kryteria takie jak między innymi: długość tras biegowych,wielkość terenu, najwyższy punkt, dostępne wyciągi i snowparki itp.. Wybrane zostaną wtedy najkorzystniejsze oferty będące aktualnie w propozycji organizatora, uwzględniające podane uprzednio kryteria.
Snow Trex to bez wątpienia idealne miejsce dla osób chcących w sprawny i szybki sposób, bez konieczności czasochłonnego przeglądania kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu stron z ogłoszeniami, dokonać rezerwacji miejsca pobytu w wybranej przez siebie lokalizacji i spędzenia tam wymarzonych ferii zimowych.