Kody rabatowe, kupony i promocje SportClub Wrzesień 2017

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !!
Oferty wygasłe:
SportClub
SportClub.com.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 16% na rakiety tenisowe

Na wszystkie rakiety tenisowe, z wyjątkiem produktów objętych wyprzedażą, promocją, ofertą specjalną oraz zestawów. Nie łączy się z innymi promocjami.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: RAKIETY2017
Oferta zakończyła się 21 dni temu
SportClub
SportClub.com.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 15% na zakupy z okazji Dnia Ojca

Promocja dotyczy produktów nie objętych promocją.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: TATASC
Oferta zakończyła się 88 dni temu
SportClub
SportClub.com.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 15% na Roland Garros

Na wszystkie produkty z oferty sklepu, z wyjątkiem produktów objętych wyprzedażą, promocją, ofertą specjalną oraz zestawów.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: RG2017
Oferta zakończyła się 101 dni temu
SportClub
SportClub.com.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 15% na cały asortyment

z wyjątkiem produktów objętych wyprzedażą, promocją, ofertą specjalną oraz zestawów. Rabat nie dotyczy też kart promocyjnych.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: RG2017
Oferta zakończyła się 101 dni temu
SportClub
SportClub.com.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 16% na rakiety tenisowe

Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: RAKIETY2017
Oferta zakończyła się 113 dni temu
SportClub
SportClub.com.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 15% na buty tenisowe

Na wszystko z wyjątkiem produktów objętych wyprzedażą, promocją oraz ofertą specjalną. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: BT15
Oferta zakończyła się 115 dni temu
SportClub
SportClub.com.pl kody rabatowe

Kod rabatowy 15% na odzież termoaktywną Nike Pro

Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
Oferta wygasła
Kod rabatowy: 15PRO
Oferta zakończyła się 123 dni temu
Opinia o SportClub
Sportclub.com.pl jest to nowoczesny sklep sportowy przeznaczony dla osób grających w tenisa. Marka zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju wyposażenia jak i asortymentu dodatkowego dla każdego tenisisty. Współpracując ze starannie wybranymi producentami i dostawcami oferuje towar wysokiej jakości, dostępny po rozsądnej cenie. Asortyment prezentowany na stronie internetowej Sportclub.com.pl jest podzielony na następujące kategorie główne według odbiorcy: Tenis męski, Tenis damski, Tenis juniorski. Sklep jest ciekawy wizualnie oraz funkcjonalny. Praktyczna wyszukiwarka oraz profesjonalny system zakładek szczegółowych ułatwiają skierowanie klienta we właściwe miejsce oraz dokonanie wyboru. Wśród dostępnych towarów znajdziemy wszelkiego rodzaju koszulki, buty, rakiety, torby, owijki, opaski, piłki, czapki, dresy itp. Wybór jest bardzo duży. Kompleksowe wyposażenie w jednym miejscu z pewnością pomoże zaoszczędzić czas oraz pieniądze, a zakupy staną się prawdziwą przyjemnością.Każdy oferowany produkt jest starannie opisany pod względem informacyjnym oraz zawiera dokładną ilustrację graficzną - prezentując ofertę handlową sklepu Sportclub.com.pl. Na stronie na bieżąco prezentowane są wszelkiego rodzaju nowości, bestsellery oraz produkty polecane przez ekspertów. Na gości odwiedzających Sportclub.com.pl czekają liczne promocje, bony na zakupy przez internet oraz atrakcyjne wyprzedaże. Firma posiada sprawnie działające biuro obsługi klienta, w którym specjalnie wyszkolony personel udzieli wszelkich porad oraz pomoże wybrać najlepszą ofertę - adekwatną do oczekiwań klienta. Firma zapewnia swoich odbiorców o bezpieczeństwie transakcji, szybkiej wysyłce oraz o sprawnym systemie zwrotu i wymian towaru w razie reklamacji. Celem firmy jest stałe poszerzanie oferowanego asortymentu i utrzymanie wysokiego poziomu obsługi swoich klientów. Sportclub.com.pl cieszy się dobrymi opiniami oraz zadowoleniem wśród swoich odbiorców.
Więcej..
Ocena 5 / 5
Oddanych głosów: 2
TOP 15 kodów i promocji
Strona główna- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Lista sklepów- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt- Reklama
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach