Kody rabatowe, kupony i promocje Storytel Czerwiec 2018

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !

Zobacz także oferty w podobnych sklepach:

Zobacz też inne oferty z innych sklepów:
Opinia o Storytel
Storytel oferuje swoim klientom usługę abonamentową, umożliwiającą korzystanie bez ograniczeń zarówno z polskich jak i zagranicznych audiobooków o różnorodnej tematyce, począwszy od romansów, biografii, literatury faktów, thrillerów, kryminałów, bajek, poprzez fantastykę, poezję, powieści, a skończywszy na nauce języków, rozwoju osobistym czy zagadnieniach związanych z obszarem biznesu i ekonomii. To wszystko sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiadającego swoim gustom i zainteresowaniom.
W ramach wykupionego abonamentu można korzystać z dostępnych w asortymencie usługodawcy audiobooków na komputerach, tabletach i telefonach. Audiobooki są nagrane w najbardziej rozpowszechnionym formacie mp3.
Dodatkową działalnością firmy Storytel jest również własna produkcja i wydawnictwo audiobooków. Polega to na tym, że sam dokonuje selekcji najciekawszych i cieszących się największym uznaniem czytelników książek, a następnie dokonuje ich przekładu w formie głosowej, tworząc nowe audiobooki, jednocześnie poszerzając tym samym i tak już bogaty asortyment dostępnych dla swoich klientów audiobooków.
Storytel to bez wątpienia bardzo trafna propozycja dla osób korzystających z audiobooków jako dobrego sposobu na zapoznanie się z treścią wielu bardzo ciekawych książek i wydawnictw literackich.
Więcej..
Ocena 4.25 / 5
Oddanych głosów: 48
TOP 15 kodów i promocji
Black Friday 2018- Cyber Monday 2018- Kody rabatowe- Promocje- Najnowsze- Wkrótce wygasną- Gazetki- Sitemapa- RSS- Statystyki- Współpraca- Kontakt
Kody.pl to serwis internetowy skupiający promocje, kupony i kody rabatowe z polskich i zagranicznych e-sklepów. Kody rabatowe w e-handlu są coraz bardziej poszukiwanym towarem wśród internautów i są chętnie pobierane. W Polsce moda na kody rabatowe dopiero nadchodzi, w ciągu kilku lat większość kupujących nie będzie w ogóle dokonywać zakupów bez posiadania kodu rabatowego. Dzięki naszemu serwisowi e-sklepy mają szanse już teraz wybić się ponad inne, które jeszcze nie publikują kodów rabatowych

W serwisie Kody.pl codziennie pojawiają się nowe kody rabatowe i promocje do kilkudziesięciu sklepów internetowych. Nasi moderatorzy sprawdzają każdy kod i każdą promocję z osobna, tak aby nieaktywne oferty nie były wyświetlane w serwisie. Bardzo dużo kodów rabatowych jest dostępnych tylko w naszym portalu, dzięki bezpośredniej wyłączności dla Kody.pl Bardzo ważny jest dla nas aspekt jakości kodów rabatowych, tak aby każdy mógł znaleźć rabatowy dla siebie i aby realnie obniżał on cenę danego towaru bądź usługi. Portal kody.pl jest obecnie liderem rynku kodów rabatowych i promocji w Polsce. Staramy się codziennie modyfikować i ulepszać nasz serwis, tak aby dostępność i łatwość pobierania kodów rabatowych była jeszcze większa. Kody promocyjne stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, w naszym portalu codziennie pobieranych jest kilkanaście tysięcy kodów promocyjnych i rabatowych. W Polsce popularność tej formy zakupów miesiąc w miesiąc zyskuje kilkanaście procent wzrostu. Portal Kody.pl jest najpopularniejszym i największym tego typu portalem w Polsce. Kody rabatowe, kody promocyjne, kupony rabatowe w jednym miejscu na Kody.pl.

Więcej..
Newsletter Kody.pl

Kody rabatowe i promocje codziennie na Twoim e-mailu!

Zapisz się i oszczędzaj do 90% na najlepszych ofertach