Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Storytel Grudzień 2018

Brak aktualnych ofert

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Storytel

Sprawdź najnowsze promocje Storytel

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 4.11/5
Oddanych głosów: 52

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Storytel oferuje swoim klientom usługę abonamentową, umożliwiającą korzystanie bez ograniczeń zarówno z polskich jak i zagranicznych audiobooków o różnorodnej tematyce, począwszy od romansów, biografii, literatury faktów, thrillerów, kryminałów, bajek, poprzez fantastykę, poezję, powieści, a skończywszy na nauce języków, rozwoju osobistym czy zagadnieniach związanych z obszarem biznesu i ekonomii. To wszystko sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiadającego swoim gustom i zainteresowaniom.
W ramach wykupionego abonamentu można korzystać z dostępnych w asortymencie usługodawcy audiobooków na komputerach, tabletach i telefonach. Audiobooki są nagrane w najbardziej rozpowszechnionym formacie mp3.
Dodatkową działalnością firmy Storytel jest również własna produkcja i wydawnictwo audiobooków. Polega to na tym, że sam dokonuje selekcji najciekawszych i cieszących się największym uznaniem czytelników książek, a następnie dokonuje ich przekładu w formie głosowej, tworząc nowe audiobooki, jednocześnie poszerzając tym samym i tak już bogaty asortyment dostępnych dla swoich klientów audiobooków.
Storytel to bez wątpienia bardzo trafna propozycja dla osób korzystających z audiobooków jako dobrego sposobu na zapoznanie się z treścią wielu bardzo ciekawych książek i wydawnictw literackich.