Kody.pl

Wydaje Nam Się kody rabatowe i promocje

Ocena 3.96/5
Oddanych głosów: 28
Ostatnia aktualizacja: 2023-01-23
Kontakt:
[email protected]
tel. 61 623 38 38
Brak poszukiwanego kodu rabatowego?    Zapisz się na nasz NEWSLETTER!
Oferty wygasłe:
Kupon Wydajenamsie.pl

Zdobądź stały rabat -40% na zakupy książkowe w Wydaje Nam Się

Księgarnia Internetowa Wydaje Nam Się pragnie zaoferować stałe, przeznaczone dla Bibliotek zniżki na zamówienia, wygodne formy rozliczenia zamówień i wiele...

Księgarnia Internetowa Wydaje Nam Się pragnie zaoferować stałe, przeznaczone dla Bibliotek zniżki na zamówienia, wygodne formy rozliczenia zamówień i wiele innych.

więcej 
Kupon Wydajenamsie.pl

Dzień Dziecka! 40% zniżki na książki i e-booki!

Kod rabatowy Wydajenamsie.pl

Kod rabatowy 15% na wszystkie książki i ebooki w Wydaje Nam Się

Kupon Wydajenamsie.pl

40% rabatu na książki z wątkiem LGBT

Ocena 3.96/5
Oddanych głosów: 28

Forum opinii o kodach rabatowych i promocjach Wydaje Nam Się

2022-11-04
Na zamówienie trzeba czekać miesiąc, i ciągle jedynie informują o zmianie daty wysyłki a i tak nie wysyłają. Szkoda nerwów.
2022-10-14
Niestety, wysyłka książek trwa wieki. Aż niewiarygodne, ze w czasie takie wzrostu zakupów przez internet istnieją firmy, które nie są wysłać książki w czasie krótszym niż 3 dni. A do tego przecież należy doliczyć czas na dostawę. Zakupy na wydajenamsie tylko dla cierpliwych. Chciałam wspierać ulubione wydawnictwo, ale pozostanę jednak przy tanich księgarniach internetowych, które są w stanie nadać przesyłkę jeszcze tego samego dnia.
2022-09-17
Ta księgarnia to jakaś pomyłka. Od 18.08. czekam na zamówienie. Do księgarni nie mozna się dodzwonić, na maila odpowiadaja z automatu,żeby czekać. Nie wiem jak odzyskac pieniądze.
2022-06-09
Rany, rany, ale fajna księgarnia internetowa. Aż żałuję, że wcześniej o niej nie wiedziałam. Dużo pozycji książkowych. Chodzi mi o klasykę oraz o nowości. A teraz jest jeszcze ta wyprzedaż do 80%
Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!