Kody.pl

Kody rabatowe i promocje Wydrukujemy.to Styczeń 2019

Brak poszukiwanej oferty?    Zapisz się na NEWSLETTER Kody.pl !
Oferty wygasłe:
Kupon Wydrukujemy.to

Wizytówki 10% taniej!

Promocja dotyczy wizytówek na papierze o gramaturze 400 g przy zamówieniu od 50 sztuk.

Kod rabatowy Wydrukujemy.to

Kod rabatowy 15% na usługi druku cyfrowego

Promocja obejmuje wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, naklejki.

Kod rabatowy Wydrukujemy.to

Kod rabatowy 12% na druk cyfrowy

Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

Zobacz oferty innych marek:
Ocena 5/5
Oddanych głosów: 2

Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymuj codziennie nowe kody rabatowe i promocje!
Wydrukujemy.to jest drukarnią internetową oferującą swoim klientów graficzne projektowanie i wykonanie różnorodnych druków. W realizacji wszystkich usług stosowana jest najwyższej jakości technologia.
Sklep wydrukujemy.to realizuje zlecenia zarówno od osób prywatnych jak i firmowych, współpracuje także z wieloma agencjami reklamowymi. Działa on zarówno stacjonarnie w Zielonej Górze oraz prowadzi swoją działalność w trybie online przez swoją stronę internetową wydrukujemy.to.
Na portalu możemy zlecić wykonanie między innymi: wizytówek, ulotek, plakatów, katalogów, notesów biletów, etykiet i innych różnego rodzaju druków.
Przy wyborze oferowanych typów projektów mamy do wyboru sposób jego wykonania jako druk cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy i inne. Mamy możliwość dodania własnych zdjęć i grafik, które chcielibyśmy widzieć w wykonanym produkcie końcowym, podkreślające jego niepowtarzalny styl oryginalność. Ciekawą propozycją jest również możliwość stworzenia własnego kalendarza o wybranych przez siebie parametrach. Sami określamy wielkość nakładów przy zlecaniu usługi wykonania konkretnego produktu.