Wieczór panieński przyszłej panny młodej

Wieczór panieński przyszłej panny młodej

Chyba każda przyszła panna młoda marzy nie tylko o idealnym ślubie, ale też o wspaniałym wieczorze panieńskim, który będzie pamiętać do końca życia. Zaplanowanie go, zgodnie z tradycją, należy zwykle do „obowiązków” świadkowej, ale bywa i tak, że organizowany jest wspólnie przez grono najbliższych przyjaciółek panny młodej, czasami nawet przy jej współudziale. Co zrobić, by ten wieczór był naprawdę niezapomniany? Pozostaje też kwestia prezentu – co wybrać, by cieszyło oko, ale nie było banalne.

Niezapomniany wieczór dla przyszłej panny młodej

Wieczór panieński można zorganizować dosłownie wszędzie, jednak najbardziej nie liczy się to, gdzie się odbywa, ale to, w jakich nastrojach są jego uczestnicy. W dobrym towarzystwie można się doskonale bawić nawet w małej kawalerce. Najczęściej chyba jednak wybieramy wyjście do klubu, by szaleć przy muzyce do białego rana. Oczywiście można też zarezerwować salę w restauracji, szczególnie jeśli liczba zaproszonych gości do najmniejszej nie należy.

Atrakcyjną alternatywą dla powyższych rozwiązań będzie weekendowy wypad do hotelu w górach lub nad morzem, połączony z takim atrakcjami, jak sesja odmładzająca w SPA – warto skorzystać z atrakcyjnych zniżek z naszymi kuponami rabatowymi, dzięki którym będzie to naprawdę niezapomniany czas. Wyjazd taki nie tylko pozostanie na długo w pamięci uczestniczek, ale też sam w sobie może być niebanalnym prezentem dla przyszłej panny młodej. Całe wydarzenie można udokumentować na zdjęciach, które później w formie albumu będą dodatkową uroczą pamiątką.

wieczór w spa

Prezent dla przyszłej panny młodej

Wieczór panieński jest wyjątkowym wydarzeniem, dlatego wręczenie samego tylko bukietu kwiatów, które szybko przejdą do historii, to jednak trochę za mało. Jeśli więc nie planujecie zabrania przyszłej panny młodej do górskiego lub nadmorskiego kurortu, dobrze jest rozważyć inne pomysły na prezent. I wcale nie musi być nim erotyczny gadżet, z rodzaju tych, które hurtowo wręczane są na wieczorach panieńskich. Lepiej już wybrać wielkie pudełko czekoladek, które po promocyjnych cenach możecie zakupić na przykład w internetowym sklepie chocolissimo.pl – przecież powszechnie wiadomo, iż czekolada poprawia nastrój!

pudełko czekoladek

Wspaniałą alternatywą dla erotycznych zabawek z pewnością będzie również skok na bangee, lot balonem lub paralotnią – prezent dla odważnych panien młodych, które zawsze o tym marzyły, ale do tej pory nie udało im się zrealizować swoich pragnień. Wiele tego typu atrakcji znajdziecie na SuperPrezenty.pl – warto sprawdzić aktualne promocje! Pamiętajcie, że podarek nie musi być bardzo kosztowny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by ofiarować młodej pannie komplet pięknej biżuterii czy zegarka od Cartiera, ale równie dużo radości może sprawić piękne wydanie książek ulubionego pisarza bądź wszystkie sezony ukochanego serialu, zakupione chociażby w Empiku. W prezentach bowiem najbardziej liczy się to, by zostały ofiarowane z sercem i trafiały w gust – a dzięki naszym kodom rabatowym takie oryginalne podarki zakupisz po bardzo atrakcyjnych cenach.

skok ze spadochronem